Integracja w Barwinie- rozwój infrastruktury kulturalnej i rekreacyjnej

"EUROPEJSKI FUNDUSZ ROLNY NA RZECZ  ROZWOJU OBSZARÓW WIEJSKICH: EUROPA INWESTUJACA W OBSZARY WIEJSKIE''

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Kępice realizuje projekt pn. "Integracja w Barwinie- rozwój infrastruktury kulturalnej i rekreacyjnej" mający na celu rozwój infrastruktury społecznej oraz kompleksowe zagospodarowanie przestrzeni publicznej poprzez modernizację i doposażenie świetlicy wiejskiej w Barwinie i zwiększenie o min. 30% liczby osób korzystających ze zmodernizowanego obiektu.
Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich w zakresie poddziałania "Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność" w ramach działania "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER".

W ramach projektu zostanie poszerzona oferta kulturalno- rozrywkowa w miejscowości Barwino. Zadanie będzie polegało na na modernizacji budynku świetlicy wiejskiej w Barwinie.

Lista wydarzeń w miesiącu Kwiecień 2024 1 wydarzeń w tym miesiącu