Diagnoza potencjału, zasobów i potrzeb w zakresie kultury w Gminie Kępice

Dokument powstał przy zaangażowaniu wszystkich Partnerów projektu tj. instytucji działających w sferze edukacji, kultury, aktywizacji społeczno-zawodowej na obszarze gminy Kępice w tym: Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Kępice, Zespół Szkół w Kępicach w strukturach, którego funkcjonuje Lokalny Ośrodek wiedzy i Edukacji, Szkoła podstawowa w Warcinie, Stowarzyszenie Uniwersytetu Trzeciego Wieku, Spółdzielnia Socjalna "Razem", Spółdzielnia Socjalna "Zielony Punkt", Kępicki Ośrodek Sportu i Rekreacji. Przeprowadzenie diagnozy miało na celu identyfikację potrzeb kulturowych mieszkańców i przygotowanie oferty kulturalno-edukacyjnej.

Diagnoza powstała w ramach zadania ''BISKO coraz BLIŻEJ Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy Kępice" realizowanego z programu

BLISKO- BIBLIOTEKA | LOKALNOŚĆ | INICJATYWY | SPOŁECZNOŚĆ | KOOPERACJA | ODDOLNOŚĆ

Priorytet 4 Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025

Dofinansowanego ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego